> Elektrische bakfiets > Bakfiets | Royal Cargo Bike
Selecteer een gewenste kleur:
Tijdelijk uw BUNDELVOORDEEL 499,-
Royal Cargo Bike 2W Premium wordt rijklaar geleverd incl. accessoires:
+ Luxe regenhuif t.w.v. 275,- GRATIS
+ Luxe kunstleder kussenset t.w.v. 125,- GRATIS
+ Bakfietshoes (gelamineerd) t.w.v. 99,- GRATIS
+ Veiligheidsgordels (4x) t.w.v. 99,- GRATIS
+ Ringslot + anti-diefstalslot op de accu t.w.v. 75,- GRATIS
“Fiets of bakfiets in te ruilen? Bel of mail ons, we denken graag mee!''
Extra accessoires bijbestellen zoals een baby- of peuterschaal? Klik hier

Deze Royal Cargo Bike 2W Premium ziet er premium uit en dat is hij ook! Bij het ontwerp is erg veel aandacht besteed aan de vormgeving en afwerking. De kunstof bak valt meteen op tezamen met de vloeiende vormen en het buizenframe rondom de bak voor een stevig geheel. Het gebruikte materiaal is weerbestendig en gaat oneindig mee. Dankzij de sterke Bafang middenmotor en sterke hydraulische remmen manoeuvreert u met gemak en veilig door het verkeer en kunt u maximaal genieten van deze hoogwaardige bakfiets.
Pluspunten
+ Bafang middenmotor met 80Nm koppel
+ Weerbestendige kunststof bak
+ 504Wh of 630Wh accu met BMS
+ Natuurlijke ondersteuning dankzij de krachtsensor
+ Hydraulische schijfremmen voor optimale remkracht
+ Ruim plaats voor 3 kinderen
De Royal Cargo Bike 2W Premium Plus elektrische bakfiets beschikt over een 630Wh accu. Hiermee kunt u gemiddeld tot 90 kilometer fietsen op één acculading. Afhankelijk van de omstandigheden kan dit meer of minder zijn. De accu is gemakkelijk uitneembaar om binnen te laden. De accu kan tevens op slot gezet worden met de bijgeleverde sleutel zodat de accu er niet uit te halen is terwijl u bijvoorbeeld uw boodschappen doet.
BMS-systeem
De accu is voorzien van een slim BMS-systeem en voorkomt diepteontlading. Het voorkomt dus dat wanneer u de accu na een langere periode zonder gebruik weer wilt opladen dit niet meer lukt en de accu vervangen moet worden.
2e accu mogelijk! Vraag ons naar de mogelijkheden.


Deze Royal Cargo Bike 2W Premium is voorzien van de een middenmotor van Bafang met maar liefst 80Nm koppel. Deze motor staat bekend om zijn kracht welke wordt geleverd zonder hoorbaar te zijn en zijn betrouwbaarheid. Perfect om deze bakfiets met de belading zonder moeite in beweging te brengen. Door het hoge koppelgetal zijn bruggen, tunnels of viaducten gemakkelijk te trotseren.
Krachtsensor
De ondersteuning voelt natuurlijk en geleidelijk aan zonder horten of stoten dankzij de innovatieve krachtsensor. Deze past de ondersteuning namelijk precies aan op de kracht die u op de pedalen zet en de ondersteuningsstand. Zo kunt u zelf bepalen hoe snel u wilt gaan en hoeveel moeite u hier zelf voor wilt doen.
Doordat het besturingssysteem aan de linkerzijde is geplaatst kunt u tijdens het bedienen en fietsen de beide handen aan het stuur houden. Behalve de ondersteuningsstand kunt u ook de verlichting en de walkassist hiermee bedienen. Met de walkassist kunt u de fiets gemakkelijk een dijk opduwen doordat de motor op looptempo begint te draaien als u deze activeert.
De extra grote knoppen zorgen ervoor dat u de instellingen gemakkelijk kunt wijzigen zonder de verkeerde knoppen in te drukken. Het haarscherpe kleurendisplay is in het midden van het stuur geplaatst zodat u deze altijd gemakkelijk kunt aflezen.Ook kunt u zien hoeveel kilometer u nog kunt fietsen tot de accu leeg is.


Deze Royal Cargo Bike 2W Premium heeft hydraulische schijfremmen. Dat betekent dat er beter geremd kan worden en dat er niet hard aan de remhendels getrokken hoeft te worden. Daarnaast zijn deze soort remmen ook aanzienlijk minder onderhoud nodig omdat het niet op kabels is aangesloten die regelmatig afgesteld moeten worden.
Niets is fijner dan onbezorgd op pad gaan met uw kinderen of uw hond. Daarom bieden wij een zorgeloos servicepakket aan voor slechts 19,50 per maand. Geen verrassingen achteraf, maar volledige transparantie in één heldere overeenkomst. Uw bakfiets is hiermee direct verzekerd tegen diefstal, schade en vandalisme.
In tegenstelling tot veel andere aanbieders, hoeft u bij ons niet te investeren in dure GPS-systemen of maandelijkse SIM-kaart abonnementen. Alles is collectief geregeld. Wordt uw fiets onverhoopt gestolen? Na aangifte en het inleveren van de sleutels zorgen wij dat u binnen 5 werkdagen weer op een vervangende bakfiets rijdt.


Mocht u onderweg stil komen te staan, dan laten wij u en uw medereizigers nooit aan uw lot over. In samenwerking met de ANWB en VHD bieden wij pechhulp die gemiddeld binnen 40 tot 60 minuten ter plaatse is. Of het nu gaat om een lekke band of een technisch probleem, we helpen u direct weer op weg. Kunt u de reis niet vervolgen? Dan verzorgen wij de repatriëring naar huis of uw eindbestemming.
Ook voor reparaties in de werkplaats bieden wij de ultieme oplossing: u ontvangt bij ons altijd een leen-bakfiets. Zo blijft u mobiel en hoeft u geen enkel ritje te missen terwijl wij de reparatie (waarbij garantiewerkzaamheden volledig vergoed worden) uitvoeren.
Dit serviceplan is ontwikkeld op basis van jarenlange ervaring en de behoeften van onze klanten. Hoewel regulier onderhoud niet standaard in het maandbedrag is inbegrepen, bieden wij dit uiteraard wel aan via onze eigen landelijke service mobiele fietsenmakers die aan huis uw bakfiets kunnen onderhouden. Wij regelen de volledige afhandeling, zodat u nergens omkijken naar heeft. We bieden een handige haal- en brengservice aan voor uw bakfiets. Bij garantiegevallen is deze haal- en brengservice zelfs volledig gratis!
Bent u geen lid van ons serviceplan? Geen zorgen, u bent altijd welkom bij onze service centers voor onderhoud en reparatie.


Bij de aankoop van uw Royal Cargo Bike kiest u voor kwaliteit. Daarom krijgt u bij ons standaard 5 jaar garantie op de essentiële onderdelen: de accu, de motor, het display en het frame. Deze garantie geldt voor iedereen, ook als u geen gebruikmaakt van ons servicepakket. Houd er rekening mee dat bij deze standaardregeling de vergoeding vanaf het tweede jaar langzaam wordt afgebouwd.
Maximale zekerheid met het Zorgeloos Servicepakket
Wilt u gedurende de volledige looptijd geen enkel financieel risico lopen? Wanneer u kiest voor het Zorgeloos Servicepakket, wordt de afbouwregeling volledig geëlimineerd. U geniet dan van een 100% volledige garantiedekking voor 5 jaar op de accu, motor, display en het frame. Geen eigen bijdrage, geen afschrijving, maar volledige ontzorging van jaar 1 tot en met jaar 5.
| Merk | Royal Cargo Bike |
| Volledige typenaam | 2W Premium |
| Materiaal frame | Aluminium frame |
| Materiaal van de bak | Duurzaam gerecycled Polypropyleen |
| Frame maat | Voor iedereen pasbaar |
| Wielmaat | Voor: 20 inch, achter: 26 inch |
| Gewicht zonder accu | Ca. 59 kg |
| Elektronische gegevens | |
| Accu vermogen | 630Wh accu |
| Merk accu-cellen en type accu | Van Bafang (panasonic cellen) |
| Actieradius | Tot 90km |
| Type motor | Bafang M420 middenmotor (80Nm) |
| Type display | LCD digital kleurenscherm |
| Ondersteuningsstanden | 3, 5 of 9 (zelf in te stellen) |
| Type sensor voor ondersteuning | Krachtsensor |
| Maximale snelheid | 25 km/u (max. wettelijk toegestaan) |
| Algemeen | |
| Afmetingen | 260x66 (LXB) |
| Afmetingen bak ter hoogte van de bakrand (LxB) | 90x56 |
| Afmetingen bak ter hoogte van zitvlak (LxB) - loopt spits toe | Lengte: 76cm Breedte voorste bankje: 44cm Breedte bankje bij stuur: 48cm |
| Type stuur | Traditioneel stuur voor natuurlijk fietsgevoel |
| Type versnelling | 7 Shimano Nexus versnellingen in de naaf |
| Type velgen | Dubbelwandig Aluminium velgen (extra dik) |
| Maximaal belastbaar tot | 220 kg |
| Veiligheid | |
| Rem voor | Tektro hydraulische schijfremmen |
| Rem achter | Tektro hydraulische schijfrem |
| Verlichting voor | LED verlichting (automatisch) |
| Verlichting achter | LED verlichting (automatisch) |
| Reflectie streep op de banden | Ja |
| Anti slip laag op de pedalen | Ja |
| Accu diefstalslot | Ja |
Wilt u graag een advies op maat? Dan zijn wij u graag van dienst en bellen wij u terug!
Bel mij terug >Wilt u graag een proefrit maken? Dat is mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Plan een proefrit >