> Elektrische fietsen > Elektrische fiets | voor dames
Selecteer een gewenste kleur:
tot 750,- INRUILKORTING mogelijk!
Lever uw oude e-bike in en ontvang tot 750,- inruilkorting op een nieuwe.
Wij ruilen e-bikes van alle merken in! De hoogte van de inruilkorting is afhankelijk van de staat van uw fiets.
Kom langs in één van onze landelijke winkels of stuur ons foto's, kilometerstand en bouwjaar door via mail of Whatsapp. Wij taxeren vrijblijvend.

De Bizo Bike Becca elektrische fiets beschikt over een stille Motinova middenmotor met 65Nm koppel. Hiermee is deze fiets een echte alleskunner doordat ook heuvels geen partij zijn voor deze fiets. De 376Wh of optioneele 522Wh accu zorgt voor lang fietsplezier op één acculading en de zadelpen- en voorvorkvering zorgen ervoor dat u dat in optimaal comfort kunt doen. Dankzij de hydraulische schijfremmen hoeft u tenslotte niet bang te zijn dat u te laat tot stilstand komt.
Pluspunten van de Bizo Bike Becca:
+ Comfortabel
+ Stille en sterke Motinova middenmotor (65Nm)
+ Optimale remkracht dankzij hydraulische schijfremmen
+ 376Wh of grote 522Wh accu met slot
+ Met 24kg incl. accu een lichtgewicht e-bike
| Merk | Bizo Bike |
| Volledige typenaam | Becca |
| Materiaal frame | Aluminium frame |
| Wielmaat | 28 inch |
| Gewicht | 24 kg incl. accu |
| Elektronische gegevens | |
| Accu vermogen | 376Wh of 522Wh |
| Merk accu-cellen en type accu | Lithium-ion (uitneembaar) |
| Actieradius | Tot 50km of 100km |
| Type motor | Motinova Volans middenmotor (65Nm) |
| Type display | LCD Digital |
| Ondersteuningsstanden | 4 met automatisch functie |
| Type sensor voor ondersteuning | Krachtsensor |
| Maximale snelheid | 25 km/u (max. wettelijk toegestaan) |
| Algemeen | |
| Type voorvork | Dubbel verende voorvork |
| Type stuur | In hoogte verstelbaar |
| Type versnelling | 8 Shimano versnellingen met derailleur |
| Type velgen | Aluminium velgen |
| Materiaal & type bagagedrager | Aluminium |
| Maximaal belastbaar tot | 120 kg |
| Kleur(en) | Crème |
| Veiligheid | |
| Rem voor | Hydraulische schijfrem |
| Rem achter | Hydraulische Schijfrem |
| Verlichting voor | LED verlichting via display |
| Verlichting achter | LED verlichting via display |
| Reflectie streep op de banden | Ja |
| Anti slip laag op de pedalen | Ja |
| Accu diefstalslot | Ja |
| CE gekeurd, volgens de norm: | EN 15194 |
| Veiligheid gekeurd, volgens de norm | EN 14764 |
Wilt u graag een advies op maat? Dan zijn wij u graag van dienst en bellen wij u terug!
Bel mij terug >Wilt u graag een proefrit maken? Dat is mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Plan een proefrit >