> (Elektrische) driewielers > Driewielers | Van Rixtel
De Van Rixtel Trust brengt u veilig en comfortabel naar waar u heen wilt en is een ideaal vervoersmiddel voor mensen met een (lichamelijke) beperking en oudere mensen. De Bosch Active Line Plus motor biedt een fijne rustige ondersteuning die u de mogelijk geeft om heerlijk van de buitenlucht en vrijheid te genieten zonder uitgeput te raken. Dankzij de 545Wh (optioneel nog verder uit te breiden) accu bent u niet beperkt tot de supermarkt in de wijk maar kunt u er ook heelijk mee toeren op een mooie lentedag. De hydraulische remmen met parkeerfunctie zijn gebruiksvriendelijk te bedienen en bieden een uitstekende remkracht.
Pluspunten van de Van Rixtel Trust:
+ Bosch Active Plus middenmotor (Smart system)
+ Fijne stoel voor een comfortabele en stabiele zit
+ Keuze uit hoge accucapaciteiten, tot wel 180km actieradius
+ Gebruiksvriendelijke Shimano Nexus 7 versnellingen
+ Hydraulische schijfremmen met parkeerem
+ Geveerde achtervork voor optimaal comfort
Heeft u een e-bike in te ruilen?
Wij ruilen alle merken in. Ontvang tot wel 1500,- inruilkorting!
Bezoek één van onze landelijke winkels of stuur ons een appje/mail.
De accu van deze elektrische driewieler is boven uw boodschappenmand geplaatst. Hierdoor kunt u deze zonder te hoeven bukken, gemakkelijk uitnemen om eventueel binnen op te laden of aan de lader te zetten terwijl de accu zich nog in de fiets bevindt. Er is nameiljk een extra oplaadpoort op de fiets gemaakt op hoogte zodat het stekkeren erg gemakkelijk gaat. De accu is standaard al 545Wh sterk en dat zorgt ervoor dat u lang kunt genieten op één acculading, tot ruim 120km! Wilt u lange afstanden maken op één acculading? Dan kunt u ervoor kiezen om een grotere accucapaciteit te kiezen.


Door de laag geplaatste middenmotor van Bosch is het zwaartepunt laag en dat is meteen merkbaar in het fietscomfort. Deze stille middenmotor heeft 50Nm aan trekkracht waardoor deze zich ook prima thuis voelt binnen heuvelachtige omgevingen zoals de duinen of de Veluwe. De motor staat bekend om zijn harmonieuze ondersteuning zonder te fel te zijn en voelt daardoor heel natuurlijk aan, perfect om rustig te toeren dus!
Bosch E-bike System 3 (BES3): Dit nieuwe model motor heeft de mogelijkheid om via de Flow App uw persoonlijke voorkeur in te stellen voor een ondersteuning welke naadloos aansluit op uw wensen.
Krachtsensor
De middenmotor wordt aangestuurd door de krachtsensor welke meet hoeveel kracht u op de pedalen zet. De ondersteuning wordt vervolgens exact hierop en op de ondersteuningsstand aangepast. Dit maakt de ondersteuning zo natuurlijk en prettig.
Het besturingssysteem met display is gemakkelijk in gebruik en overzichtelijk. Ook zijn zijn de getallen extra groot weergegeven zodat deze gemakkelijk zichtbaar zijn tijdens het fietsen, wel zo prettig. Alle informatie is af te lezen zoals de afstanden die u heeft gefietst, uw snelheid en een batterij indicator welke aangeeft hoe vol de accu nog is. Ook kunt u zien hoeveel kilometer u nog kunt fietsen.


De comfortabele stoel is zeer eenvoudig verstelbaar in hoogte en u kunt ook de hoek van de leuning aanpassen naar persoonlijke voorkeur. Een goede stevige zit is een belangrijke basis om u veilig te bewegen tussen het verkeer. Wilt u graag stoppen? Dan zet u één voet aan de grond terwijl u lekker kunt blijven zitten.
Belangrijk is dat u comfortabel zich kunt verplaatsen van A naar B. Naast het de prettige zitting voegt de achterveer extra comfort toe door ongelijkheden in het wegdek op te vangen, zodat dit zich niet verplaatst naar uw rug en nek. Wel zo fijn en prettig, zeker voor een langere toertoch waar het wegdek op sommige plekken niet altijd even strak erbij liggen.


Zelfstandig op pad gaan, boodschappen doen of gewoon genieten van de buitenlucht moet puur plezier zijn. Voor een vast bedrag van slechts 19,50 per maand nemen wij alle zorgen uit handen met ons zorgeloos servicepakket. Uw driewieler is hiermee direct gedekt tegen vandalisme, diefstal en schade.
Wij maken het u makkelijk: u heeft geen dure extra GPS-trackers of abonnementen nodig. Mocht uw fiets onverhoopt gestolen worden, dan regelen wij de afhandeling en staat er binnen 5 werkdagen een vervangend exemplaar voor u klaar.
Staat u onverhoopt stil tijdens een tocht? Wij laten u onderweg nooit in de steek. Onze partners ANWB en VHD bieden landelijke pechhulp en zijn meestal binnen een uur ter plaatse. Of het nu gaat om een lekke band of een technisch mankement, we helpen u direct. Indien nodig verzorgen wij de repatriëring van u en uw driewieler veilig naar uw bestemming of huis.
Moet de fiets voor reparatie naar de werkplaats? Dan ontvangt u van ons een leen-driewieler, zodat u uw dagelijkse mobiliteit en onafhankelijkheid gewoon behoudt.


Wij begrijpen dat uw driewieler essentieel is voor uw vrijheid en dat u deze niet zomaar overal naartoe brengt. Daarom bieden wij landelijke service aan huis via onze mobiele monteurs die het onderhoud veilig en vertrouwd ter plekke kunnen uitvoeren. Voor garantiezaken is onze haal- en brengservice zelfs geheel kosteloos. Alles is erop gericht om u zo snel mogelijk weer mobiel te krijgen.
Ook zonder serviceplan bent u uiteraard van harte welkom voor onderhoud of herstel bij onze gespecialiseerde service centers.
Betrouwbaarheid en kwaliteit staan bij Van Rixtel voorop. Daarom bieden wij standaard 2 jaar garantie op de cruciale componenten zoals het frame, de motor, de accu en het display.
Kies voor 100% zekerheid
Wilt u volledige dekking zonder afschrijving? Met ons Zorgeloos Servicepakket vervalt de afbouwregeling volledig. U geniet dan van een volledige 100% garantiedekking gedurende 5 jaar. Geen verborgen kosten, geen onverwacht eigen risico bij defecten, maar vijf jaar lang veilig en onbezorgd fietsplezier.

| Merk | VAN RIXTEL (gefabriceert door Pfautec speciaalfietsen in Duitsland) |
| Volledige typenaam | Trust |
| Materiaal frame | Aluminium frame |
| Wielmaat | Voor: 16 inch, achter 20 inch |
| Gewicht | 56kg inclusief accu |
| Type slot | ART 2 ringslot |
| Afmetingen (LxBxH) in cm | 196 x 76 x 106-111 |
| Elektronische gegevens | |
| Accu vermogen | 545, 725, 800 Wh |
| Merk accu-cellen en type accu | Bosch |
| Actieradius | Tot 180km |
| Type motor | Bosch Active Line Plus middenmotor (50Nm) met Smart system |
| Type display | Bosch Purion 200 (Smart system) |
| Ondersteuningsstanden | 4 (zelf naar smaak in te stellen via de FlowApp) |
| Type sensor voor ondersteuning | Krachtsensor |
| Maximale snelheid | 25 km/u |
| Algemeen | |
| Type vering | Geveerde achterbrug |
| Type stuur | Volledig verstelbaar |
| Type wielaandrijving | Differentieel voor optimaal rijgedrag |
| Type versnelling | 7 Shimano Nexus versnellingen in de naaf |
| Type velgen | Dubbelwandig Aluminium velgen |
| Type banden | Antilekbanden |
| Stoel | Ergnomische zitting, verstelbaar in hoek en hoogte |
| Bagagemanden | Inbegrepen (tot 20kg belastbaar) |
| Maximaal belastbaar tot | 130kg (bestuurder) + 20kg (bagage) |
| Kleur(en) | Mango, Mint en Navy Blue |
| Veiligheid | |
| Rem voor | Hydraulische schijfrem van Tektro met eenvoudig te bedienen parkeerremfunctie |
| Rem achter | Hydraulische schijfremmen van Tektro met eenvoudig te bedienen parkeerremfunctie |
| Verlichting voor | LED verlichting met remsensor via accu |
| Verlichting achter | LED verlichting met remlicht via accu |
| Reflectie streep op de banden | Ja |
| Anti slip laag op de pedalen | Ja |
| Accu diefstalslot | Ja |
Wilt u graag een advies op maat? Dan zijn wij u graag van dienst en bellen wij u terug!
Bel mij terug >Wilt u graag een proefrit maken? Dat is mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Plan een proefrit >