> (Elektrische) driewielers > Driewielers | Van Rixtel
Ervaar de perfecte balans tussen wendbaarheid en ergonomie. Deze driewieler met zitting manoeuvreert dankzij zijn korte bouw soepel door smalle doorgangen. De luchtgeveerde stoel biedt een superieure rijervaring, ondersteund door een goed bereikbare parkeerrem die veiligheid garandeert bij stilstand. Een praktische oplossing waarbij comfort en functionaliteit hand in hand gaan.
Pluspunten van de Van Rixtel Horizon:
+ Bosch Performance CX Cargo Line (Smart system)
+ Belastbaar tot 100kg exclusief 20kg laadvermogen kist achter
+ Comfortabele stoel - verstelbaar, ergonomische ondersteuning en geveerd
+ Speedlifter - makkelijk volledig (ook in de hoogte) verstelbaar stuur
+ Enviolo traploze naafversnelling
+ Riemaandrijving - schoon en duurzaam
+ Hydraulische schijfremmen met parkeerrem
+ Achtervering voor comfortabel en soepel rijgedrag
Heeft u een e-bike in te ruilen?
Wij ruilen alle merken in. Ontvang tot wel 1500,- inruilkorting!
Bezoek één van onze landelijke winkels of stuur ons een appje/mail.
De accu van deze elektrische vierwieler is voor de boodschappenmand geplaatst. Hierdoor kunt u deze zonder te hoeven bukken, gemakkelijk uitnemen om eventueel binnen op te laden of aan de lader te zetten terwijl de accu zich nog in de fiets bevindt. De accu is standaard al 400Wh sterk en dat zorgt ervoor dat u lang kunt genieten op één acculading, tot wel 75km! Optioneel uit te breiden naar een 545Wh, 725Wh of zelfs 800wh!


De Performance Line CX motor met Cargoline software (BES3 smart systeem) zorgt voor optimale prestaties bij elke snelheid en met name bij lage trapfrequenties. In combinatie met het Kiox display op de moderne Van Rixtel displayhouder zijn veel parameters heel simpel via de eBike Flow app verstelbaar, bijvoorbeeld de snelheidsondersteuning tussen 15–25 km/h en het koppel van 10–85 Nm. Het hoge koppelgetal van 85Nm betekent niet dat de motor te fel is maar betekent dat de motor u goed op weg kan helpen als u een helling op moet komen.
Krachtsensor
De middenmotor wordt aangestuurd door de krachtsensor welke meet hoeveel kracht u op de pedalen zet. De ondersteuning wordt vervolgens exact hierop en op de ondersteuningsstand aangepast. Dit maakt de ondersteuning zo natuurlijk en prettig.
Het besturingssysteem met display is gemakkelijk in gebruik en overzichtelijk. Ook zijn zijn de getallen extra groot weergegeven zodat deze gemakkelijk zichtbaar zijn tijdens het fietsen, wel zo prettig. Alle informatie is af te lezen zoals de afstanden die u heeft gefietst, uw snelheid en een batterij indicator welke aangeeft hoe vol de accu nog is. Ook kunt u zien hoeveel kilometer u nog kunt fietsen.
Pas de ondersteuning aan naar wens via de app
Via de app van Bosch kunt u uw mobiele telefoon verbinden om zo de ondersteuning aan te passen naar uw wens. Heeft u dit eenmalige gedaan? Dan slaat het systeem uw wensen op en hoeft u dit vervolgens niet nogmaals te doen.


Geavanceerde Vering: Oneffenheden in de weg, zoals kasseien of drempels, worden moeiteloos opgevangen. De geïntegreerde vering fungeert als een schokbreker voor je ruggengraat, waardoor je ook op ruwer terrein ontspannen blijft zitten.
Volledig Verstelbaar: Ieder lichaam is uniek. Daarom is deze stoel in zowel hoogte, diepte als de hoek van de rugleuning aan te passen. Zo creëer je de ideale zithouding die de druk op je gewrichten minimaliseert.
Ergonomische Ondersteuning: De voorgevormde kuip of rugleuning biedt extra steun in de onderrug. Dit stimuleert een actieve maar comfortabele zithouding, waardoor vermoeidheid minder snel toeslaat.
De Enviolo naafversnelling herdefinieert fietscomfort door middel van traploos schakelen. In plaats van vaste stappen pas je het verzet in één vloeiende beweging aan, zelfs onder zware belasting of bij volledige stilstand. Dit maakt het systeem uiterst intuïtief en volledig onderhoudsarm. Met Enviolo vind je altijd moeiteloos de ideale cadans voor een soepele en natuurlijke rijervaring.
Riemaandrijving
De Gates Carbon Drive CDX riemaandrijving biedt een superieure rijervaring vergeleken met de traditionele fietsketting. Het grootste voordeel is dat het systeem volledig schoon blijft; doordat er geen olie of vet nodig is, heb je nooit meer last van vlekken op je kleding of een vuile aandrijving. Daarnaast is de CDX-riem extreem duurzaam. Dankzij de met koolstof versterkte vezels is de riem bestand tegen alle weersomstandigheden en gaat hij tot wel vier keer langer mee dan een stalen ketting, zonder dat de prestaties afnemen.


Zelfstandig op pad gaan, boodschappen doen of gewoon genieten van de buitenlucht moet puur plezier zijn. Voor een vast bedrag van slechts 19,50 per maand nemen wij alle zorgen uit handen met ons zorgeloos servicepakket. Uw driewieler is hiermee direct gedekt tegen vandalisme, diefstal en schade.
Wij maken het u makkelijk: u heeft geen dure extra GPS-trackers of abonnementen nodig. Mocht uw fiets onverhoopt gestolen worden, dan regelen wij de afhandeling en staat er binnen 5 werkdagen een vervangend exemplaar voor u klaar.
Staat u onverhoopt stil tijdens een tocht? Wij laten u onderweg nooit in de steek. Onze partners ANWB en VHD bieden landelijke pechhulp en zijn meestal binnen een uur ter plaatse. Of het nu gaat om een lekke band of een technisch mankement, we helpen u direct. Indien nodig verzorgen wij de repatriëring van u en uw driewieler veilig naar uw bestemming of huis.
Moet de fiets voor reparatie naar de werkplaats? Dan ontvangt u van ons een leen-driewieler, zodat u uw dagelijkse mobiliteit en onafhankelijkheid gewoon behoudt.


Wij begrijpen dat uw driewieler essentieel is voor uw vrijheid en dat u deze niet zomaar overal naartoe brengt. Daarom bieden wij landelijke service aan huis via onze mobiele monteurs die het onderhoud veilig en vertrouwd ter plekke kunnen uitvoeren. Voor garantiezaken is onze haal- en brengservice zelfs geheel kosteloos. Alles is erop gericht om u zo snel mogelijk weer mobiel te krijgen.
Ook zonder serviceplan bent u uiteraard van harte welkom voor onderhoud of herstel bij onze gespecialiseerde service centers.
Betrouwbaarheid en kwaliteit staan bij Van Rixtel voorop. Daarom bieden wij standaard 2 jaar garantie op de cruciale componenten zoals het frame, de motor, de accu en het display.
Kies voor 100% zekerheid
Wilt u volledige dekking zonder afschrijving? Met ons Zorgeloos Servicepakket vervalt de afbouwregeling volledig. U geniet dan van een volledige 100% garantiedekking gedurende 5 jaar. Geen verborgen kosten, geen onverwacht eigen risico bij defecten, maar vijf jaar lang veilig en onbezorgd fietsplezier.

| Merk | VAN RIXTEL (gefabriceert door Pfautec speciaalfietsen in Duitsland) |
| Volledige typenaam | Horizon |
| Materiaal frame | Stalen frame |
| Wielmaat | Voor: 16 inch, achter 20 inch |
| Gewicht | 57kg inclusief accu |
| Type slot | ART 2 ringslot |
| Afmetingen (LxBxH) in cm | 179 x 76 x 95,5-110,5 |
| Elektronische gegevens | |
| Accu vermogen | 400 Wh / 545 Wh / 725 Wh / 800 Wh |
| Merk accu-cellen en type accu | Lithium-ion |
| Actieradius | 60km / 85km / 110km / 125km |
| Type motor | Bosch Performance-Line CX Cargoline met smart System (85Nm) |
| Type display | Bosch Purion 200 |
| Ondersteuningsstanden | 4 |
| Type sensor voor ondersteuning | Krachtsensor |
| Maximale snelheid | 25 km/u |
| Algemeen | |
| Type vering | Geveerde achtervork |
| Type stuur | Volledig verstelbaar |
| Type wielaandrijving | Differentieel voor optimaal rijgedrag |
| Type versnelling | Enviolo traploze versnellingsnaaf |
| Type velgen | Dubbelwandig Aluminium velgen |
| Type banden | Antilekbanden |
| Stoel | Ergnomische zitting, verstelbaar in hoek en hoogte |
| Bagagemanden | Inbegrepen (tot 20kg belastbaar) |
| Maximaal belastbaar tot | 100kg (bestuurder) + 20kg (bagage) |
| Kleur(en) | Mango, Mint en Navy Blue |
| Veiligheid | |
| Rem voor | Hydraulische schijfrem van Tektro met eenvoudig te bedienen parkeerremfunctie |
| Rem achter | Hydraulische schijfremmen van Tektro met eenvoudig te bedienen parkeerremfunctie |
| Verlichting voor | LED verlichting met remsensor via accu |
| Verlichting achter | LED verlichting met remlicht via accu |
| Reflectie streep op de banden | Ja |
| Anti slip laag op de pedalen | Ja |
| Accu diefstalslot | Ja |
Wilt u graag een advies op maat? Dan zijn wij u graag van dienst en bellen wij u terug!
Bel mij terug >Wilt u graag een proefrit maken? Dat is mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Plan een proefrit >