> (Elektrische) driewielers > Driewielers | Van Rixtel
Deze Van Rixtel EasyRide combineert een compacte afmeting met een uitstekende stabiliteit. Door de lage instap en de koste wielbasis is de fiets compact en daarmee zeer geschikt voor ook wat kortere mensen. De 324Wh accu is goed voor een afstand van 40km en dat is voor de meeste mensen ruim voldoende. Voor de lange afstandfietsers is er ook de 504Wh accu om tot 100km ver te komen. Doordat het zadel verder naar achteren staat ten opzichte van de trappers, is de houding niet schadelijk voor uw knieën. Ook erg prettig is dat deze fiets beschikt over een dubbele voorvorkvering voor extra comfort.
Pluspunten van de Van Rixtel Easyride:
+ Fijne rustige ondersteuning dankzij 6 ondersteuningsniveaus
+ Brede instap met voetplateau.
+ Shimano Nexus 7 versnellingen met terugtraprem
+ V-brake met parkeerrem
+ Korte wielbasis, zeer geschikt voor kortere mensen
+ Dubbele voorvorkvering voor een hoog comfort
+ Speedlifter: in een handomdraai het stuur verhogen/verlagen
Heeft u een e-bike in te ruilen?
Wij ruilen alle merken in. Ontvang tot wel 1500,- inruilkorting!
Bezoek één van onze landelijke winkels of stuur ons een appje/mail.
De accu van deze elektrische driewieler is voor uw boodschappenmand geplaatst. Hierdoor kunt u deze zonder te hoeven bukken, gemakkelijk uitnemen om eventueel binnen op te laden of aan de lader te zetten terwijl de accu zich nog in de fiets bevindt. De accu is standaard 324Wh sterk en dat zorgt ervoor dat u tot 40km ver kunt komen op één acculading, en dat is voor de meeste mensen meer dan genoeg. Om verder te komen adviseren wij de 504Wh te selecteren.


Uitgerust met een Ansmann voorwielaandrijving heeft hij niet veel kracht nodig om goed vooruit te komen. Door de rotatiesensor is bij deze driewieler niet de uitgeoefende kracht op de pedalen van belang, maar alleen de rotatie van de trappers. De regel hier is: instappen en wegrijden. Dit maakt onze Van Rixtel EasyRide ook een ideaal instapmodel.
Rotatiesensor
Om gebruik te maken van de ondersteuning kunt u één van de 3 ondersteuningen kiezen en de trappers in beweging zetten. Kracht zetten is niet nodig doordat de rotatiesensor alleen in de gaten houdt of de trappers ronddraaien. Zo kunt u zonder moeite gemakkelijk fietsen met de hulp van de elektromotor.
Gebruiksgemak is belangrijk om u te kunnen richten op één ding, en dat is fijne kilometers maken. Daarom is deze EasyRide uitgevoerd met een LCD scherm welke erg vriendelijk is in gebruik doordat er een beperkt aantal knoppen zijn geplaatst. Deze zijn extra groot zodat het indrukken van de knoppen erg gemakkelijk gaat.
Veel ondersteuningsstanden voor een rustige opbouw
Dit led scherm beschikt over 4 ondersteuningsstanden waarbij de snelheid rustig opgebouwd kan worden. Hierdoor kunt u op een rustige manier fietsen zonder dat de fiets er 'met u vandoor gaat'.


De Van Rixtel EasyRide beschikt over een extra lage en brede instap maakt het plaatsnemen op het zadel erg makkelijk. Doordat het zadel ten opzichte van de trappers en de instap wat naar achteren staat; kunt u ook door op de instap te gaan staan; gemakkelijk plaatsnemen. De kettingkast zit niet in de weg waardoor u deze niet kunt beschadigen.
Zelfstandig op pad gaan, boodschappen doen of gewoon genieten van de buitenlucht moet puur plezier zijn. Voor een vast bedrag van slechts 19,50 per maand nemen wij alle zorgen uit handen met ons zorgeloos servicepakket. Uw driewieler is hiermee direct gedekt tegen vandalisme, diefstal en schade.
Wij maken het u makkelijk: u heeft geen dure extra GPS-trackers of abonnementen nodig. Mocht uw fiets onverhoopt gestolen worden, dan regelen wij de afhandeling en staat er binnen 5 werkdagen een vervangend exemplaar voor u klaar.


Staat u onverhoopt stil tijdens een tocht? Wij laten u onderweg nooit in de steek. Onze partners ANWB en VHD bieden landelijke pechhulp en zijn meestal binnen een uur ter plaatse. Of het nu gaat om een lekke band of een technisch mankement, we helpen u direct. Indien nodig verzorgen wij de repatriëring van u en uw driewieler veilig naar uw bestemming of huis.
Moet de fiets voor reparatie naar de werkplaats? Dan ontvangt u van ons een leen-driewieler, zodat u uw dagelijkse mobiliteit en onafhankelijkheid gewoon behoudt.
Wij begrijpen dat uw driewieler essentieel is voor uw vrijheid en dat u deze niet zomaar overal naartoe brengt. Daarom bieden wij landelijke service aan huis via onze mobiele monteurs die het onderhoud veilig en vertrouwd ter plekke kunnen uitvoeren. Voor garantiezaken is onze haal- en brengservice zelfs geheel kosteloos. Alles is erop gericht om u zo snel mogelijk weer mobiel te krijgen.
Ook zonder serviceplan bent u uiteraard van harte welkom voor onderhoud of herstel bij onze gespecialiseerde service centers.


Betrouwbaarheid en kwaliteit staan bij Van Rixtel voorop. Daarom bieden wij standaard 2 jaar garantie op de cruciale componenten zoals het frame, de motor, de accu en het display.
Kies voor 100% zekerheid
Wilt u volledige dekking zonder afschrijving? Met ons Zorgeloos Servicepakket vervalt de afbouwregeling volledig. U geniet dan van een volledige 100% garantiedekking gedurende 5 jaar. Geen verborgen kosten, geen onverwacht eigen risico bij defecten, maar vijf jaar lang veilig en onbezorgd fietsplezier.
| Merk | VAN RIXTEL (gefabriceert door Pfautec speciaalfietsen in Duitsland) |
| Volledige typenaam | EasyRide |
| Materiaal frame | Stalen frame |
| Wielmaat | Voor: 24 inch, achter 24 inch |
| Gewicht | 46kg inclusief accu |
| Type slot | ART 2 ringslot |
| Afmetingen (LxBxH) in cm | 191 x 75 x 119-128 |
| Elektronische gegevens | |
| Accu vermogen | 324 Wh / 504 Wh |
| Merk accu-cellen en type accu | Lithium-ion |
| Actieradius | Tot 40km / Tot 100km |
| Type motor | Ansmann-voorwielmotorsysteem |
| Type display | LED |
| Ondersteuningsstanden | 4 |
| Type sensor voor ondersteuning | Rotatiesensor (geen kracht nodig) |
| Maximale snelheid | 25 km/u |
| Algemeen | |
| Type vering | Voorvorkvering |
| Type stuur | Volledig verstelbaar |
| Type wielaandrijving | Differentieel voor optimaal rijgedrag |
| Type versnelling | 7 Shimano Nexus versnellingen in de naaf met terugtraprem |
| Type velgen | Dubbelwandig Aluminium velgen |
| Type banden | Antilekbanden |
| Stoel | Ergnomisch zadel, verstelbaar in hoek en hoogte |
| Bagagemanden | Inbegrepen (tot 20kg belastbaar) |
| Maximaal belastbaar tot | 100kg (bestuurder) + 20kg (bagage) |
| Kleur(en) | blauwgrijs mat |
| Veiligheid | |
| Rem voor | V-brake met parkeerfunctie |
| Rem achter | Terugtraprem |
| Verlichting voor | LED verlichting met remsensor via accu |
| Verlichting achter | LED verlichting met remlicht via accu |
| Reflectie streep op de banden | Ja |
| Anti slip laag op de pedalen | Ja |
| Accu diefstalslot | Ja |
Wilt u graag een advies op maat? Dan zijn wij u graag van dienst en bellen wij u terug!
Bel mij terug >Wilt u graag een proefrit maken? Dat is mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Plan een proefrit >