> (Elektrische) driewielers > Driewielers | Van Rixtel
Deze Van Rixtel Comfort is met zijn totale breedte van 50cm erg compact te noemen en is daardoor gemakkelijk te manoeuvreren. De lage instap maakt het gemakkelijk om plaats te nemen op het zadel en doordat het zadel ten opzichte van de trappers wat naar achteren staat, is de fietshouding prettig. De korte wielbasis en de kleinere wielen maakt deze driewieler bovendien erg geschikt voor wat kortere mensen of kinderen. Verder beschikt de fiets over een 7 Shimano Nexus naaf en een V-brake voor met parkeerrem.
Pluspunten van de Van Rixtel Compact:
+ Prettige lage instap
+ Korte wielbasis met kleine wielen, met name geschikt voor kortere mensen
+ Met een breedte van 50cm erg compact en praktisch
+ V-brake met parkeerrem
+ Ruime bagagemand voor uw spullen/boodschappen
+ Speedlifter: in een handomdraai het stuur verhogen/verlagen
Heeft u een e-bike in te ruilen?
Wij ruilen alle merken in. Ontvang tot wel 1500,- inruilkorting!
Bezoek één van onze landelijke winkels of stuur ons een appje/mail.
De accu van deze elektrische driewieler is voor uw boodschappenmand geplaatst. Hierdoor kunt u deze zonder te hoeven bukken, gemakkelijk uitnemen om eventueel binnen op te laden of aan de lader te zetten terwijl de accu zich nog in de fiets bevindt. De accu is standaard 324Wh sterk en dat zorgt ervoor dat u tot 40km ver kunt komen op één acculading, en dat is voor de meeste mensen meer dan genoeg. Om verder te komen adviseren wij de 504Wh te selecteren.


Uitgerust met een Ansmann voorwielaandrijving heeft hij niet veel kracht nodig om goed vooruit te komen. Door de rotatiesensor is bij deze driewieler niet de uitgeoefende kracht op de pedalen van belang, maar alleen de rotatie van de trappers. De regel hier is: instappen en wegrijden. Dit maakt onze Van Rixtel EasyRide ook een ideaal instapmodel.
Rotatiesensor
Om gebruik te maken van de ondersteuning kunt u één van de 3 ondersteuningen kiezen en de trappers in beweging zetten. Kracht zetten is niet nodig doordat de rotatiesensor alleen in de gaten houdt of de trappers ronddraaien. Zo kunt u zonder moeite gemakkelijk fietsen met de hulp van de elektromotor.
Gebruiksgemak is belangrijk om u te kunnen richten op één ding, en dat is fijne kilometers maken. Daarom is deze EasyRide uitgevoerd met een LCD scherm welke erg vriendelijk is in gebruik doordat er een beperkt aantal knoppen zijn geplaatst. Deze zijn extra groot zodat het indrukken van de knoppen erg gemakkelijk gaat.
Veel ondersteuningsstanden voor een rustige opbouw
Dit led scherm beschikt over 4 ondersteuningsstanden waarbij de snelheid rustig opgebouwd kan worden. Hierdoor kunt u op een rustige manier fietsen zonder dat de fiets er 'met u vandoor gaat'.


Heb je na een lange rit last van je rug, nek of schouders? Vaak ligt de oorzaak bij een verkeerde zithouding door een te laag stuur. Met de Speedlifter behoort dat definitief tot het verleden. Dit innovatieve systeem is dé oplossing om je stuurhoogte direct en nauwkeurig aan te passen.
Verstellen zonder gereedschap: Dankzij de handige snelspanner pas je de hoogte van je stuur binnen enkele seconden aan. Geen gedoe meer met inbussleutels onderweg!
Optimale Ergonomie: Of je nu sportief voorover wilt leunen of rechtop wilt zitten voor een ontspannen stadrit, je vindt altijd de perfecte houding.
Zelfstandig op pad gaan, boodschappen doen of gewoon genieten van de buitenlucht moet puur plezier zijn. Voor een vast bedrag van slechts 19,50 per maand nemen wij alle zorgen uit handen met ons zorgeloos servicepakket. Uw driewieler is hiermee direct gedekt tegen vandalisme, diefstal en schade.
Wij maken het u makkelijk: u heeft geen dure extra GPS-trackers of abonnementen nodig. Mocht uw fiets onverhoopt gestolen worden, dan regelen wij de afhandeling en staat er binnen 5 werkdagen een vervangend exemplaar voor u klaar.


Staat u onverhoopt stil tijdens een tocht? Wij laten u onderweg nooit in de steek. Onze partners ANWB en VHD bieden landelijke pechhulp en zijn meestal binnen een uur ter plaatse. Of het nu gaat om een lekke band of een technisch mankement, we helpen u direct. Indien nodig verzorgen wij de repatriëring van u en uw driewieler veilig naar uw bestemming of huis.
Moet de fiets voor reparatie naar de werkplaats? Dan ontvangt u van ons een leen-driewieler, zodat u uw dagelijkse mobiliteit en onafhankelijkheid gewoon behoudt.
Wij begrijpen dat uw driewieler essentieel is voor uw vrijheid en dat u deze niet zomaar overal naartoe brengt. Daarom bieden wij landelijke service aan huis via onze mobiele monteurs die het onderhoud veilig en vertrouwd ter plekke kunnen uitvoeren. Voor garantiezaken is onze haal- en brengservice zelfs geheel kosteloos. Alles is erop gericht om u zo snel mogelijk weer mobiel te krijgen.
Ook zonder serviceplan bent u uiteraard van harte welkom voor onderhoud of herstel bij onze gespecialiseerde service centers.


Betrouwbaarheid en kwaliteit staan bij Van Rixtel voorop. Daarom bieden wij standaard 2 jaar garantie op de cruciale componenten zoals het frame, de motor, de accu en het display.
Kies voor 100% zekerheid
Wilt u volledige dekking zonder afschrijving? Met ons Zorgeloos Servicepakket vervalt de afbouwregeling volledig. U geniet dan van een volledige 100% garantiedekking gedurende 5 jaar. Geen verborgen kosten, geen onverwacht eigen risico bij defecten, maar vijf jaar lang veilig en onbezorgd fietsplezier.
| Merk | VAN RIXTEL (gefabriceert door Pfautec speciaalfietsen in Duitsland) |
| Volledige typenaam | Compact |
| Materiaal frame | Stalen frame |
| Wielmaat | Voor: 24 inch, achter 20 inch |
| Gewicht | 26kg |
| Type slot | ART 2 ringslot |
| Afmetingen (LxBxH) in cm | 178 x 50 x 104-114 |
| Algemeen | |
| Type vering | Voorvorkvering |
| Type stuur | Volledig verstelbaar |
| Type wielaandrijving | Differentieel voor optimaal rijgedrag |
| Type versnelling | 7 Shimano Nexus versnellingen in de naaf |
| Type velgen | Dubbelwandig Aluminium velgen |
| Stoel | Ergnomisch zadel, verstelbaar in hoek en hoogte |
| Bagagemanden | Inbegrepen (tot 10kg belastbaar) |
| Maximaal belastbaar tot | 100kg (bestuurder) + 10kg (bagage) |
| Kleur(en) | Antraciet |
| Veiligheid | |
| Rem voor | V-brake met parkeerfunctie |
| Rem achter | Nexus INTER M rollerbrake |
| Verlichting voor | Verlichting via naaf dynamo |
| Verlichting achter | Verlichting via naaf dynamo |
| Reflectie streep op de banden | Ja |
| Anti slip laag op de pedalen | Ja |
| Accu diefstalslot | Ja |
Wilt u graag een advies op maat? Dan zijn wij u graag van dienst en bellen wij u terug!
Bel mij terug >Wilt u graag een proefrit maken? Dat is mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Plan een proefrit >