> Elektrische fietsen > Elektrische fiets | voor dames
| Materiaal frame | Aluminium frame |
| Frame maat | 46 & 49cm |
| Wielmaat | 28 inch |
| Gewicht zonder accu | 23 kg |
| Elektronische gegevens | |
| Accu vermogen | 400 / 522 wh |
| Merk accu-cellen en type accu | Lithium-ion |
| Actieradius | Tot 60 / 120km |
| Type motor | Voorwielmotor |
| Type display | LED |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Type sensor voor ondersteuning | Rotatiesensor |
| Maximale snelheid | 25 km/u (max. wettelijk toegestaan) |
| Algemeen | |
| Type voorvorkvering | Dubbele voorvorkvering |
| Type stuur | Promax stuur en stuurpen (volledig verstelbaar) |
| Type versnelling | Shimano Nexus 7 naaf versnelling |
| Type velgen | Aluminium velgen |
| Materiaal & type bagagedrager | Aluminium kan 25 kg dragen |
| Maximaal belastbaar tot | 120 kg |
| Kleur(en) | Grijs |
| Veiligheid | |
| Rem voor | V-brake |
| Rem achter | V-brake |
| Verlichting voor | Via accu |
| Verlichting achter | Op batterij |
| Reflectie streep op de banden | Ja |
| Anti slip laag op de pedalen | Ja |
| Accu diefstalslot | Ja |
| CE gekeurd, volgens de norm: | EN 15194 |
| Veiligheid gekeurd, volgens de norm | EN 14764 |
Wilt u graag een advies op maat? Dan zijn wij u graag van dienst en bellen wij u terug!
Bel mij terug >Wilt u graag een proefrit maken? Dat is mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Plan een proefrit >